nahkapaikka

kävinpä tänään kyseisessä kaupassa. riemu oli suuri: kaikissa hintalapuissa luki "tarjous".ei yhtään kenkää normaalihinnalla! no minähän keräämään tuotteita sylikaupalla; varsinkin upeita eccoja koko suvulle. sitten silmään pilkisti yhdestä kengästä hinta! ei helevata, omasta k-kengästä saa halvemmalla saman kengän! ja eikä oo vielä tarjouksessakaan! sinne jäi se alennusmyynti...kolmannen kerran tänä vuonna??
71370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Nahkapaikka Tuurissa Suomen paras kenkäpaikka. Jokaisen jalkaan löytyy jotain kenkää. Hinta kohtuullinen.

Äänestä
  • surkeisiin muovikenkiin. Keskisellä tosi surkeat vaatteet- ja kenkäosastot, ostaakohan joku niitäkin riepuja. Aivan kertakäyttö tavaraan verrattavaa laadun suhteen.

    Äänestä

eikai normaalihintaisessa tuotteessa saa lukea "tarjous"...?

Äänestä

ostin halvalla new rock maiharit tuurista. Sanoivat että sieltä saa halvimmalla koko suomesta new rock mallisia kenkiä koska ovat itse maahantuojia...? tai jotaki sellasta, ja kun hintavertailuja olen tehnyt, niin kyllä siellä oli halvimmat tämän malliset kengät. Eccot saattaa ollakkin sitten jo kalliimpia...

Äänestä

On siellä ollut kenkiä halvemmalla kuin Tampereellakin. Kympin tai kaksi kymppiä halvemmalla sai vuosi sitten, kun samat kengät Tre:lta.

Äänestä

Ylikallis paikka. Ei jatkoon.

Äänestä

öööö, tilasin sieltä reipas kuukausi sitten meidän neidille UGG:it, ne kun olivat 40 € halvemmat kuin mitä tavallisesti pyydetään. Että kyllä vaan kannatti. Kautta linjan on kyllä hintapolitiikka kohdallaan, t. tyytyväinen asiakas

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuurissa kirjoitti:

kävinpä tänään kyseisessä kaupassa. riemu oli suuri: kaikissa hintalapuissa luki "tarjous".ei yhtään kenkää normaalihinnalla! no minähän keräämään tuotteita sylikaupalla; varsinkin upeita eccoja koko suvulle. sitten silmään pilkisti yhdestä kengästä hinta! ei helevata, omasta k-kengästä saa halvemmalla saman kengän! ja eikä oo vielä tarjouksessakaan! sinne jäi se alennusmyynti...kolmannen kerran tänä vuonna??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu