Äänestä

http://www.nrj.fi/top10

ja YleX:n himotuimmat (joka on kumossa tällä hetkellä)
3153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hienoa. Idols-Ari jatkaa joka äänestyksessä spam-äänien ehdottomana kuninkaana.

Äänestä
  • kaikki saa eli puhu sä vaan pukille, daiju.

    Ihnmettelen miks ylipäänsä tolla listalla on noin vitun huonoo musaa enimmäkseen.

    Äänestä

radiosta, joten voisiko joku äänestää. Koivusia ei näkynyt nrj:n huomisella listalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänestä kirjoitti:

http://www.nrj.fi/top10

ja YleX:n himotuimmat (joka on kumossa tällä hetkellä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu