Chris Chelios, 46, jatkaa NHL-uraansa

Chris Chelios, 46, jatkaa NHL-uraansa vielä yhden kauden. Mies on 46 vuotiaana paremmassa kunnossa kuin minä olen koskaan ollut. Voisi sanoa, että minä olen elänyt nuoruuteni vanhana ukkona, jos Chris Chelios, 46 vuotiaana on tuossa kunnossa.
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo kova äijä se on ei voi muuta sanoa. Veit sanat suustani. ite oon parikymppinen ja pelasin lätkää harrastesarjoissa 8vuotta. parissa vuodessa kunto menee alas tosi nopeesti. Mutta ku toi Chelios on joka vuosi pelannut ni kynnys ei oo niin korkee jatkaa jos vaa kaikki puitteet on kunnossa. Antaaha toki Cheliosin ikä tasotusta esim crosbylle, staaleille, ovecehkineille jne.. mutta niinku sanotaan, ikä on vaan numeroita.

Äänestä

pelatakaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


34v kirjoitti:

Chris Chelios, 46, jatkaa NHL-uraansa vielä yhden kauden. Mies on 46 vuotiaana paremmassa kunnossa kuin minä olen koskaan ollut. Voisi sanoa, että minä olen elänyt nuoruuteni vanhana ukkona, jos Chris Chelios, 46 vuotiaana on tuossa kunnossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu