Suomi Natoon

Suomen liityttävä heti Natoon jotta typerät karjalan palautuspuheet loppuisivat.
378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eihän siitä ole kuin reilu 20v kun sinä haikailit Varsovan liiton jäsenyyttä ihan samasta syystä. Sinussa on näköjänsä aikalailla tuollaista tuuliviirin ja takinkääntäjän vikaa.

Äänestä

Ei ne kuule Karjalan palautuspuheet lopu,
kuten tämäkin palsta osoittaa.
Muuta Venäjälle jos ei elämä suomalaisena
miellytä.

Äänestä
  • Sinähän tässä sinne Venäjälle Salmiisi kaipailet. Olet kuulema sieltä jo tontinkin saanut, joten mitä hittoa siinä enää vetuloit? Suksi siitä... vai pitääkö tulla antamaan vauhtia?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pressa kirjoitti:

Suomen liityttävä heti Natoon jotta typerät karjalan palautuspuheet loppuisivat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu