Saako mistään erikoisliikkeestä Suomessa?
Mistä voi ostaa natsipuvun?
Horst Vesseli
10913
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Alemmassa viestiketjussa väitettiin, että pastalla on kyse isänmaasta ja sen kalleudesta. Miten tämän natsipellen viesti siihen liittyy?
tai jonkun Sisulaisen kautta järjestyy. Klaus Elovaarakin Tampereelta varmaan järjestää.
aivan suunnattomasti "paha" ja aatteellinen, asiallinen unifoormu!
Vähintään yhtä paljon kuin minua kattella sellasia sontapaakkuja kaduilla maleksimassa!
Miks yleensäkään tällä palstalla toi kysymys? En osaa vastata kyssääs, mut hei, hanki korkean SS-upseerin tai NSDAP:n uniformu, ne hienoimpia.
Viittaa myös hienosti Turun Ruskeaan Taloon.
SS Allgemeine upseerin puku komein ;)
Siä mannetakkien vierestä....
Pitkää manttelitakkia saa armeijan vanhoista varastoista. Koppalakin voi ostaa erikoisliikkeestä josta saa virkapaitoja, solmioita ym.
Laita mantteli päälle, musta virkapaita, sininen virkasolmio ja musta suorat housut.
koristelet ne pääkalloilla ja natsimerkeillä.
Sitten voit mennä kokeilemaan suvaitsevaisuutta Helsingin Rautatietorille tai yritä ravintoloihin.
Jos sinua häiritään tai syrjitään soita poliisille. Se saapuu heti pailkalle auttamaan ja saat suuret korvaukset syrjinnästä.
Minä taasen haen keskitysleirin vangin asua, koska haluan leikkiä yhden tarranliimaajan kanssa natis ja keskitysleirivankia jota minä saan sitten höylätä heterosti anukseen SIIG HAIL
Minä taas etsin tekopartaa, mustaa värjäysainetta ja vappunaamaria.