Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko rintojen koolla väliä?

Mä sanon että mulle vittu on! Mitä kun vaikkapa rupeaa kattoo pornoleffoja joissa muijilla isot(luonnolliset)hinkit, vähintään D-kuppia, niin kyllä vasta siinä vaiheessa ne voi saada mut runkkaamaan. Samaten kun mitä on joskus sattunut olemaan kunnolla fyysisessä kosketuksessa jonkun isorintaisen naisen kanssa niin kyllä silloin aika usein on ruvennut ihan kunnolla seisoo ja ollut siinä tilanteessa ihan sellainen fiilis että ois tehnyt mieli ruveta ihan kunnolla nussimaan. Yhtenäkin sellaisena kertana oli ihan pakko mennä jopa vessaankin runkkaamaan.

Jos minä nyt ihan yhtäkkiä alkaisinkin deittailee jotakin muijaa jolla olisi alle D-kuppi, niin valitettavasti kyllä mun tekee ihan väkisinkin mieli yleensä bongailla joitain isorintaisia muijia, sori naiset! Asia nyt vaan on näin, enkä voi tälle mitään. Miksi en siis muka hylkäisi (ellei sit muija ole muuten hyvä paketti) jotakin muijaa pienten rintojen perusteella, c'mon, miettikääpä nyt onko se sit kivaa sille naisellekkaan, jos hänellä sattuu olemaan huono itsetunto omien rintojen kanssa, kun niin pienet ja ajattelee, mitä oma jätkä tykkää ja jätkä sattuukin tykkäämään tosi isoista. Enkä mä tykkäisi semmoisessa tilanteessa valehdellakkaan muijalle, että kyllä ne on hyvät. Ei, en vaan tykkää pienistä rinnoista, that's it.

Noniin, ja nyt kai varmaan jotkut muijat, yleensäkkin pienirintaiset tai jätkät, joille ei mitään väliä koossa tai pienten ihailijat tulee sitten mulle laukomaan että: Ei vittu, oikeesti mikä lapsellinen urpo, kun on muka rintojen koolla väliä. No minä taas sanon että ai! Ettäkö mitä väliä!? No mitä vitun väliä mullekkaan vaikka röökien hinnat nousevat!? tai mitä väliä vaikka homoseksuaaleja onkin vain vähemmistö? Olen itse hetero. Mitä väliä vaikka esimerkiksi Marita Taavitsaisella on jo elämänsä mies, onnellisesti naimisissa!? En pahemmin lämpene kyseiseen muijaan. Taikka sitten väliäkös mulle vaikka jostakin kumman syystä pitäisi viiden vuoden päästä matkustaa ihan johonkin aasian maahan asti, saadakseen pokattua itelleen aasialaisen muijan? En erityisemmin sävähdy kyseisistä naisista. Että niin! REPIKÄÄPÄ VITTU SIITÄ!! On se jännä juttu, vaikka kuinka naiset vaatisikin heti perään mieheltä takaisin isoa kalua tai vaikka kuinka mua haukuttaisi tyhmäksi tai lapselliseksi, niin siitä huolimatta ei vaan olla päästy minkäänlaiseen yksimielisyyteen. Mulla unelmien nainen pysyy aina silti povekkaan näköisenä ja silti sellainen nainen vaan herättää aina enemmän kiinnostusta. Saakeli vieköön, turpa kiinni! Jokainen ihminenhän saa kyllä tykätä ihan mistä itse haluaa! Mä ihmettelen niin suuresti mitä se muka muille vittu kuuluu. Jokainen ihminenhän saa vaatia omalta kumppanilta ihan mitä ite haluaa, se on ihan jokaisen ihmisen oma yksityisasia, että mitä kaikkia ominaisuuksia kukin ihminen vaatii omalta tulevalta kumppaniltaan. Jokainen saa asettaa tuollaisia tiettyjä vaatimuksia jos siltä tuntuu. Toisille on koolla väliä, toisille taas ei. Isorintaiset naiset on vaan mun fetissi, that's it. Joillain toisilla on myös fetissejäkin sattumalta.

Haluaisin vielä sanoa että nämä saatanan vitun pienirintaiset voisi joutaa saunan taakse tapettavaksi! Noh, ei nyt sentään vituttaa vaan niin saatanasti kun nää vaan niin itkee aina että ne isot tissit on niin joka jätkälle muka pakolliset ja samaten myös katkerana tilityksenä vaatimaan isoa kalua, SÄÄLITTÄVÄÄ! Niin vitun huono itsetunto näillä perkele, kun näittenkin pitäisi vaan tajuta että kaikille rintapareille löytyy ihan kiistämättä omatkin ihailijat. Itse olen myös tavannut monia jätkiä, jotka taas enemmän tykkää a- tai b-kupin rinnoista, toiset c-:n, toiset taas D:n ja sit siinä tapauksessa ehkä jopa sitäkin paljon isommista, niinkuin minä. Niin ja muutama pieni osa rinnattomista ja lopuille ei taas ole mitään väliä, näin. Noh, vielä ehkä pienirintaisille voin kumminkin lohdutukseksi sanoa että vaikka nyt tykkäänkin tosi isoista rinnoista tai kaikista D-kupista ylöspäin olevista, niin kerran kumminkin mulle sattui tällainen harvinainen naistapaus, nainen jota vielä vuosi tai pari vuotta sitten tapailin, jolla oli just ja just rinnat, niin silti jos se vaikka tuijotti mua hymyillen niin samalla tavalla jostain syystä rupesi kalu ihan kunnolla sojottaa pystyssä ja oli tehnyt mieli ajatella tästä siinä mielessä :) Ja on osa pienirintaisistakin ollut erittäin hyvän tuntuisia ja ollutkin jopa joskus ihastunutkin näihin ihan kunnolla. Ihan loppupeleissähän niillä ei kumminkaan ole väliä. Mut mulle aina alussa on, ellei nainen ole sitten muuten tosi hottis niinkuin alussa sanoin.

Haluaisin vielä ihan näin lopuksi kysyä isorintaisten ihailijoilta tai ihan muutenkin miehiltä että mites sitten teidän kanssa, kun olette olleet fyysisessä kosketuksessa isorintaisen naisen kanssa tai ihan kunnolla suudellut, niin onko aika usein teidänkin mielestä tuntunut vaan erittäin hyvältä tai tullut samantien fiilis että pakko ruveta nussimaan tän kanssa tai samantien sen jälkeen vaan vessaan runkkaamaan?
81325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pienet ja kiinteet rinnat on hyvät. Ja niilla yleensä upee pyöree herkkuperse. Isotissisillä on usein jääny perse kehittymättä. Poikkeuksia toki on. Harvoja.

Äänestä

Itse olen naimisissa naisen kanssa jolla on D-kuppi. Mutta monesti toivoisin että olisi A-kuppi.
Katsos kun nää ISOT rinnat ovat aina välillä niin kipeät että niitä ei saa koskea ja vaimoni valittaa välillä selkäkipua. Vaan eihän sinulla ole tämä selkäkipu sinulla vaan on kulli pystyssä.

Äänestä
  • Muijas ei vaan halua rähmäkäpälöitäs kopeloimaan sen isoja tissejä.

    Äänestä

En jaksanut lukea tota tekstiä, mutta onhan sillä koolla väliä. Kaikki vaan mussuttaa nykyään kaikkea poliittisesti korrektia ja muuten muodikasta höpöhöpöä, vaikka oikeasti ajattelee jotain ihan muuta.

Äänestä

..että näin on, kyllä pienet tissit on pelkkiä nisiä, ei niillä mitään tee, jos nautiskelusta pitää. Miten niitä voi litistellä ja puristella ja leipoilla ja venytellä ?? Ja miten niiden väliin voi nussia? Kysyn vaan ...

Äänestä
  • Kyllä tissit pitää olla b tai c kuppia, ei liian isot, mutta totta ne pitää olla, ei semmosta lautaa ole kiva panna.

    Äänestä

jos haluat välttämättä naisellesi suuret rinnat niin sitten haluat ja otat itsellesi sellaisen naisen. miksi tyytyisit vähempään kuin mitä haluat. mikä edes on aloituksesi pointti. loukata pieni rintaisia naisia? kyllä meille pienirintaisille naisillekin löytyy miehiä ihan riittävästi ja hyviä miehiä löytyykin...:)

Äänestä
  • Jotku tykkää isosta jotku pienestä.

    Ite en voi sietää läskiä. En tisseissä enkä pepussa. Pitää olla kiintee. Kaikki hyllyvä on etovaa.

    Mut kaikilla on oma mielipiteensä. Tumma-vaalee, iso-pieni...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tissiman kirjoitti:

Mä sanon että mulle vittu on! Mitä kun vaikkapa rupeaa kattoo pornoleffoja joissa muijilla isot(luonnolliset)hinkit, vähintään D-kuppia, niin kyllä vasta siinä vaiheessa ne voi saada mut runkkaamaan. Samaten kun mitä on joskus sattunut olemaan kunnolla fyysisessä kosketuksessa jonkun isorintaisen naisen kanssa niin kyllä silloin aika usein on ruvennut ihan kunnolla seisoo ja ollut siinä tilanteessa ihan sellainen fiilis että ois tehnyt mieli ruveta ihan kunnolla nussimaan. Yhtenäkin sellaisena kertana oli ihan pakko mennä jopa vessaankin runkkaamaan.

Jos minä nyt ihan yhtäkkiä alkaisinkin deittailee jotakin muijaa jolla olisi alle D-kuppi, niin valitettavasti kyllä mun tekee ihan väkisinkin mieli yleensä bongailla joitain isorintaisia muijia, sori naiset! Asia nyt vaan on näin, enkä voi tälle mitään. Miksi en siis muka hylkäisi (ellei sit muija ole muuten hyvä paketti) jotakin muijaa pienten rintojen perusteella, c'mon, miettikääpä nyt onko se sit kivaa sille naisellekkaan, jos hänellä sattuu olemaan huono itsetunto omien rintojen kanssa, kun niin pienet ja ajattelee, mitä oma jätkä tykkää ja jätkä sattuukin tykkäämään tosi isoista. Enkä mä tykkäisi semmoisessa tilanteessa valehdellakkaan muijalle, että kyllä ne on hyvät. Ei, en vaan tykkää pienistä rinnoista, that's it.

Noniin, ja nyt kai varmaan jotkut muijat, yleensäkkin pienirintaiset tai jätkät, joille ei mitään väliä koossa tai pienten ihailijat tulee sitten mulle laukomaan että: Ei vittu, oikeesti mikä lapsellinen urpo, kun on muka rintojen koolla väliä. No minä taas sanon että ai! Ettäkö mitä väliä!? No mitä vitun väliä mullekkaan vaikka röökien hinnat nousevat!? tai mitä väliä vaikka homoseksuaaleja onkin vain vähemmistö? Olen itse hetero. Mitä väliä vaikka esimerkiksi Marita Taavitsaisella on jo elämänsä mies, onnellisesti naimisissa!? En pahemmin lämpene kyseiseen muijaan. Taikka sitten väliäkös mulle vaikka jostakin kumman syystä pitäisi viiden vuoden päästä matkustaa ihan johonkin aasian maahan asti, saadakseen pokattua itelleen aasialaisen muijan? En erityisemmin sävähdy kyseisistä naisista. Että niin! REPIKÄÄPÄ VITTU SIITÄ!! On se jännä juttu, vaikka kuinka naiset vaatisikin heti perään mieheltä takaisin isoa kalua tai vaikka kuinka mua haukuttaisi tyhmäksi tai lapselliseksi, niin siitä huolimatta ei vaan olla päästy minkäänlaiseen yksimielisyyteen. Mulla unelmien nainen pysyy aina silti povekkaan näköisenä ja silti sellainen nainen vaan herättää aina enemmän kiinnostusta. Saakeli vieköön, turpa kiinni! Jokainen ihminenhän saa kyllä tykätä ihan mistä itse haluaa! Mä ihmettelen niin suuresti mitä se muka muille vittu kuuluu. Jokainen ihminenhän saa vaatia omalta kumppanilta ihan mitä ite haluaa, se on ihan jokaisen ihmisen oma yksityisasia, että mitä kaikkia ominaisuuksia kukin ihminen vaatii omalta tulevalta kumppaniltaan. Jokainen saa asettaa tuollaisia tiettyjä vaatimuksia jos siltä tuntuu. Toisille on koolla väliä, toisille taas ei. Isorintaiset naiset on vaan mun fetissi, that's it. Joillain toisilla on myös fetissejäkin sattumalta.

Haluaisin vielä sanoa että nämä saatanan vitun pienirintaiset voisi joutaa saunan taakse tapettavaksi! Noh, ei nyt sentään vituttaa vaan niin saatanasti kun nää vaan niin itkee aina että ne isot tissit on niin joka jätkälle muka pakolliset ja samaten myös katkerana tilityksenä vaatimaan isoa kalua, SÄÄLITTÄVÄÄ! Niin vitun huono itsetunto näillä perkele, kun näittenkin pitäisi vaan tajuta että kaikille rintapareille löytyy ihan kiistämättä omatkin ihailijat. Itse olen myös tavannut monia jätkiä, jotka taas enemmän tykkää a- tai b-kupin rinnoista, toiset c-:n, toiset taas D:n ja sit siinä tapauksessa ehkä jopa sitäkin paljon isommista, niinkuin minä. Niin ja muutama pieni osa rinnattomista ja lopuille ei taas ole mitään väliä, näin. Noh, vielä ehkä pienirintaisille voin kumminkin lohdutukseksi sanoa että vaikka nyt tykkäänkin tosi isoista rinnoista tai kaikista D-kupista ylöspäin olevista, niin kerran kumminkin mulle sattui tällainen harvinainen naistapaus, nainen jota vielä vuosi tai pari vuotta sitten tapailin, jolla oli just ja just rinnat, niin silti jos se vaikka tuijotti mua hymyillen niin samalla tavalla jostain syystä rupesi kalu ihan kunnolla sojottaa pystyssä ja oli tehnyt mieli ajatella tästä siinä mielessä :) Ja on osa pienirintaisistakin ollut erittäin hyvän tuntuisia ja ollutkin jopa joskus ihastunutkin näihin ihan kunnolla. Ihan loppupeleissähän niillä ei kumminkaan ole väliä. Mut mulle aina alussa on, ellei nainen ole sitten muuten tosi hottis niinkuin alussa sanoin.

Haluaisin vielä ihan näin lopuksi kysyä isorintaisten ihailijoilta tai ihan muutenkin miehiltä että mites sitten teidän kanssa, kun olette olleet fyysisessä kosketuksessa isorintaisen naisen kanssa tai ihan kunnolla suudellut, niin onko aika usein teidänkin mielestä tuntunut vaan erittäin hyvältä tai tullut samantien fiilis että pakko ruveta nussimaan tän kanssa tai samantien sen jälkeen vaan vessaan runkkaamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu