Tietääkeni Islamistit yleensä eivät hyväksy kristinuskoa, vaan jos joku, vaikka oman perheen jäsen, tulee kristinuskoon, hänet ensin uhkaillaan luopumaan siitä, ja jollei se onnistu, niin pahoinpidellään ja ehkä tapetaankin. Niin on käynyt hyvin monelle kristinuskoon kääntyneelle muslimille.
He eivät arvosta kristinuskoa eivätkä juutalaisia.
Muslimimies on ensin kiva ja hänen seurassaaan on hyvä olla, mutta jos menee naimisiin, alkaa hänen uskontonsa kiihkoilu heti. Hän ei hyväksy vaimonsa kristinuskoa, ja tutkii purkkien etiketitkin, etteivät ne sisällä sianlihaa, yhtään.
Ja jos tämä mies kääntyisi kristinuskoon, hänen sukuansa tulisi kylään, ja veisi miehen lapsineen mukanaan, eikä ole takuita jäisikö vaimo suomeen, mutta he painostaisivat luopumaan kristinuskosta.
Nämä on oikeita elämäntilanteita, oikeasta elämästä.
jos ymmärsin Islamilaisten
omia tutkimuksiani
3
97
Vastaukset
- ihmisoikeuksista
Jos oikeasti haluat tietää, niin tässä vähän oikeaa totuutta tästä asiasta, vaikka joku tuossa alhaalla pitää omalla jutullaan kristinuskoa pilkkanaan.
http://ihmisoikeus.blogspot.com/ kristityt ovat?
- kirjoitti
tyypillinen, ennakkoluuloinen rasisti. helluntailaiset on niin itseänsä täynnä, ettei mitään muuta voi hyväksyä lainkaan. hävetkää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain607492Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1232926- 1421766
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha651649Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1151458Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1671394- 1301134
- 73827
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko47802- 52715