Onko Palinilla pallit??

Puheissa ainakin on munaa,enemmän kuin upseereilla yleensä.
http://www.nelonen.fi/uutiset/uutinen.asp?cat=2&d=41005
Mutta aivojen paikalla tuntuu olevan sitä itseään ja paljon.
188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joku on laittanut sanat suuhun hälle. Puolue? Jokin,,,..mikä lie? Tais sit tuo paallijuttu on lähempänä totuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rep Tilian.. kirjoitti:

Puheissa ainakin on munaa,enemmän kuin upseereilla yleensä.
http://www.nelonen.fi/uutiset/uutinen.asp?cat=2&d=41005
Mutta aivojen paikalla tuntuu olevan sitä itseään ja paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu