Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kikkoja löytyy

olin v 82 festareilla Saarijärvellä ja mentiin telttaan kaatokännissä 15 v vanhemman muijan kanssa - ite olin 22. Mulla on 13 senttinen ja muija sanoi, että hänelle ei riitä ja lopuksi työnsin jalkaani nilkkaa myöten muijan sisään.

Kokemus tämäkin.
31289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä työnsin sisään täytteeksi kiviä ja oluttölkin.
Kerran laitoin lompakon kullin ympärille.
Ja kerran paskaa.

Äänestä
  • Paskan käyttö kortsun sisällä on ikivanha konsti. Toimii takuuvarmasti ja naiset tykkää.

    Äänestä

... kohdalle joku ikäneitoneitsyt, olisiko se kuuluisa Impi Umpilampi? Kyllä kunnon toosaan pitää jalan upota polvea myöten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zampio kirjoitti:

olin v 82 festareilla Saarijärvellä ja mentiin telttaan kaatokännissä 15 v vanhemman muijan kanssa - ite olin 22. Mulla on 13 senttinen ja muija sanoi, että hänelle ei riitä ja lopuksi työnsin jalkaani nilkkaa myöten muijan sisään.

Kokemus tämäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu