puola vaatikoon

itäisiä alueitaan takaisin valko-venäjältä.alueesta kannattaisi esittää lukashenkolle virallinen vaatimus..kaliningrad myös osaksi puolaa.
4101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pysytään kiltisti omalla hiekkalaatikolla, jooko. ei levitetä tätä palautusbasillia sivityneiden kansojen keskuuteen eihän

Äänestä
  • ja sen edelleen noudattaminen velvoittaa minut pysymään äänessä.siis en aio olla kiltisti,enkä omalla laatikollani.

    Äänestä

  • heimopataljoona kirjoitti:

    ja sen edelleen noudattaminen velvoittaa minut pysymään äänessä.siis en aio olla kiltisti,enkä omalla laatikollani.

    kyllä teidät homopataljoonalaiset tiedetään

    Äänestä

Puola ja Baltianmaat ovat EU:n häirikköjä.
Mitään kunnon päätöksiä ei saada aikaan EU:ssa suhteessa Venäjään. Varsinkin Baltian maat vastustavat kaikkia sopimuksia, mitä EU haluaa tehdä Venäjän kanssa.
Puolassa on jo parempi tilanne. Hallitus vaihtui, tosin presidentti jäi.
Kaliningrad on osa Saksaa.


Volna

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heimopataljoona kirjoitti:

itäisiä alueitaan takaisin valko-venäjältä.alueesta kannattaisi esittää lukashenkolle virallinen vaatimus..kaliningrad myös osaksi puolaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu