Täytyy ajatella niinkuin Robotti ei ole Jumala olemassa,,,, vaikka juuri Jumala häntä auttaisi !! Huvittava eix vaan ??
Surullinen ja masentunut ateisti !!!!
savonarola
14422
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mine olla oikke ilonen, koska sine olla pakkoroboti pakkotrollailunesi. Jumala ei tunne auttava sine mitenkä. On se kurja ja koomainen kuppe. Ja sekö minuu kovasti nauratta :)
Olen kanssasi samaa mieltä siitä, että täällä näkee juuri tuon tyyppisiä kirjoituksia. Yritetään todistella jumalaa ja uskonta(uskontoja) vastaan.
No eipä hassumpi kuvaus itsestäsi. Pientä fiksaamista tuo kielitaitosi kyllä vaatii. Olet vähän kuin Saksikäsi Edward. Et tosin yhtä kiltti. Mutta vajaa kuitenkin.
mitä sinä sa-no-aaaaaaaaaa-a-a-a-aaaaaaaa.
minä paista hyvä pittsa.
herkusieni, kjatkarappu, anana, kinku.
laitako orekano?
visi euro vain ja koti kulje jos tila monta.
viiko tarjous, superale! osta perhemalli saada kolajuoma kaupanteko.
... tämmä paarrrmman kinnku se on jotain niin hhyyvvä! Mä laitoin toho mainos, etä parmankinku mozzarella piza maaksa kyympin, nin jooku mies kyysy oonko se jooku tarrrjous, kun ssse on noin kaallis!
Muta mine sano mene TURKILAINEN pizeria jos sinä halu halppa piza, minä teen sule chyyvä piza, ja kun sä kerta maista, sinä ymäärttä, miiksi on hinta on kympi! Minä sano sse ei eedes oole mikä kaallis!
Heti kun on herännyt, alkaa tämä hervoton nauru....hehhehehehehhehhehhe. ...maksaa kyypin hehhehehehhehh. aaaaaah antakaa armoa;-D
... hyyvä joss sina naura kooska oon nin paaljon suurulinen aasia mailmasa, jaa, miina laita sulle espresso, paaha vachhva eespreso nin kaksi yota miinä sano sina ei nuuku van voit kekksi paarempi tekemista, syydan hakka nin perkkelesti jaa siiloin sinä muistta tama mies joka laitto sinulle tama vachhva kaamala kachhvi!
On hjuuva, kiitos. Aina maistuu.;-D
meille. meillä tarjota sulle parempi tarjous. saada kaupan paale monta namia ja limu. älä luota tuohon kurjaan. se huijja sinu iha kympil..
meiltä ssaaada perhe pisa ja monta etu kaupan teko!
Kiellät siis robottijumalan olemasaolon, niinku mistäs tiedät ettei ole robottijumalaa. Miksi sinun täytyy ajatella, niinku, ettei ole robottijumalaa??? Kaikkein hulluinta on, eikö olekin?, että juuri robottijumala voisi autta ja parantaa sinua uskomaan robottijumalaan!!!
Huvittavaa, eix vaa?
on olemassa! savis on jumalan kieltäjä!
robojumli on todellinen ja rankaisee kaikkia epäuskoisia. savis joutuu öljykylpyyn ja sen jälkeen sille tehdään 100000000 penetraatiota epäuskoisuuden takia.
oi suuri ja mahtava robojumala, armahda savista.
robmen!
se masentaa että joudutaan ylläpitämään sua sossun kautta yhteisillä verovaroilla. mene pummi töihin.
Mua Jumala koskaan auttanut missään. Nyt ateistina menee paljon paremmin.
Yritätkö sä taas vaatia, että maailman pitää, pitää'ä olla juuri sellainen, kuin sinä kuvittelet sen olevan.
Oli muuten ihan kivan pilvinen kesä. Meikäläisellä kun on taipumusta yliaktiivisuuteen, ja aurinkoisena kesänä menee touhuamiset välillä överiksi. On se vaan kiva, että pimeä syksy ja talvi. Vois joskus vaikka vähän synkistelläkin, jos hyvin käy.
Heippa! Minä lähen kaivamaan perunoita.