Terroriteko?

Amerikkalaisvalmisteinen Boeing hajosi pieneksi silpuksi "onnettomuudessa". Viittaa räjähdykseen ilmassa...
189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

boeing on vain romurautaa. eli silpuksi hajoaminen on koneen normaali ominaisuus kuten myös se että jenkeissä boeingit vain haihtui ilmaan pentagonissa ja pensylvaniassa.
johtui kuulemma kuumuudesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voipa hyvin olla kirjoitti:

Amerikkalaisvalmisteinen Boeing hajosi pieneksi silpuksi "onnettomuudessa". Viittaa räjähdykseen ilmassa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu