Kataisen painajaisten taso...

Jyrki boy itse kertoo, ei ole aprillipäivä eikä ehkä ollut kännissä:

Hänen puolen vuoden painajaisensa on ollut kravatin valinta!
Kokoomuksn pintaliito on huikeaaaaaah.

Vaihtaisivat edes puheenjohtajan johonkin aikuiseen ihmiseen!
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kravattia,niin ei tarvis hikoilla.

Äänestä

halonen kravattiasiantuntijana olisi selvittänyt asian hetkessä jopa laittanut ojennukseen niinkuin Bushin solmion.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"Mikä kravatti??" kirjoitti:

Jyrki boy itse kertoo, ei ole aprillipäivä eikä ehkä ollut kännissä:

Hänen puolen vuoden painajaisensa on ollut kravatin valinta!
Kokoomuksn pintaliito on huikeaaaaaah.

Vaihtaisivat edes puheenjohtajan johonkin aikuiseen ihmiseen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu