SUOMEN KOMMUNISTINEN KOKOOMUS

KAIKKI VALTION JA KUNNNAN TYÖLÄISET LIITTYKÄÄ YHTEEN.
SUOMI VIIMEINEN NEUVOSTOTASAVALTA KOKOOMUKEN JOHDOLLA.
1130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

välillä tulee syyttelyä oikeistolaisuudesta ja Nato -kiimasta.

Onko teillä demareilla noin sekaisin asiat.

P.s. Onhan Kuuba, Pohjois-Korea, Valko-Venäjä,
ym. näitä sinun suosikkivaltioita edelleen.

Demareiden periaateohjelmassa lukee, että sosialidemokratia pohjauutuu sosialismin arvoille.

..
Kyllä se siitä
http://www.kokoomus.fi/@d4b/@Bin/2456341/kunnallisvaali-ilme-2008.jpeg

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyrsä-Joonas kirjoitti:

KAIKKI VALTION JA KUNNNAN TYÖLÄISET LIITTYKÄÄ YHTEEN.
SUOMI VIIMEINEN NEUVOSTOTASAVALTA KOKOOMUKEN JOHDOLLA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu