Israelissa ei korruptiota

Huolimatta monien vasemmistolaisten propagandasta, niin Israel ei ole sen korruptioituneempi maa kuin Suomikaan.
4119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heh heh. Tohon nyt ei todellakaan paljon tarvita...

Äänestä

takia israelin pääministeri joutui eroamaan?

Äänestä
  • tai Israelin presidentti? Syytettiinkö häntä peräti raiskauksesta ym?

    Äänestä

..nyt perskeles "Jumalan valittua kansaa" syyttäkö :)Wanhaa testamenttia kun lukee niin Israelin vallittu kansa SAA TAPPAA KAIKKI jotka nyt vähänkin "viistoon" katsoo/puhuu heistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skattebetalare kirjoitti:

Huolimatta monien vasemmistolaisten propagandasta, niin Israel ei ole sen korruptioituneempi maa kuin Suomikaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu