Marko

Tule tänne, mä haluan sut!
3774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..se on varattu ja mun :)

Äänestä

suudeltiin taas niin kuin ennenkin =P olisi halunnut yläkertaan mikä minun kanssa tarkoittaa myös sitä =P´,
sinä et harakka pärjää enää mulle koska mullon sitä jotain ja tyttö myös =)) tsori vaan ....

Äänestä
  • ...Sinä vanha lehmä et kelpaa kenellekään! Oot mielettömän ruma ja haisetkin vielä! Kuole pois!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiedät kyllä kirjoitti:

Tule tänne, mä haluan sut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu