Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

"Osaa käyttää"

Poikittainko te sen sormenkokoisen panette, että tekee kutaa?
3693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toisella kädellä runkataan omaa piliä ja toisessa kädessä iso dildo, joka antaa naiselle onnen.

Äänestä

Eihän sitä sormenkokoista saa edes solmuun. Tehdäänkö kaksoislutz ja kolmoisschsalkow, niin kuin taitoluistelussa? Vai yritetäänkö tökkimisen tiheysennätystä? Ei oikein vakuuta.

Äänestä

täytee papuja sen oman söhlön lisäksi ja nai kiivasti niinkauan että alkaa mehuksi ja vaahdoksi muuttua.Sitte meet tunkion päälle ja huuva kovin että: KUKKO KIEKUU!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kliseet ärsyttävät kirjoitti:

Poikittainko te sen sormenkokoisen panette, että tekee kutaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu