Ketkähän nämä viisi ovat joita seurataan tarkemmin?
Mikäli ohjelman nettisivuista voi jotain päätellä niin kumpikaan nainen ja Jaakko eivät kuulu tähän porukkaan.
Itse veikkaisin ainakin kirjetulvan saaneita: Jussia, Apea ja Jannea sitten ehkä Aslak mutta viides hmmm.Jani
Mikäli ohjelman nettisivuista voi jotain päätellä niin kumpikaan nainen ja Jaakko eivät kuulu tähän porukkaan.
Itse veikkaisin ainakin kirjetulvan saaneita: Jussia, Apea ja Jannea sitten ehkä Aslak mutta viides hmmm.Jani
Vastaukset 12
Vanhimmat
ole niiden viiden joukossa.Minuu alko ärsyttämään koko mies.Ape, Jussi, Aslak, Jani ja mitä niitä nyt sitten jäi kun kummastakaan naisesta ei ole mihinkään.
Mikäs jannessa inhottaa?
Kansanvälinen mies, kohteliaskin vielä.
Antaa kaikkien kukkien kukkia :D
Maikkarin kuvaboxin sivuilla on ollut bannerina jo muutaman päivän näiden viiden kuvat: Jussi, Jouni, Jani, Ape ja Aslak. Oliskohan nämä?
Ape ainakin, on koko kylä sekasin niistä kuvauksista...xD
Miten tässä kuvassa ei ole sitä silmälasipäistä hoikkaa maajussia? Joka oli otettu isosta määrästä kirjeitä?
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1593550
Tämä Janne on ollut varmaan surffailemassa jossain silloin kun aikaisemmat maajussit on täällä esitetty. Taisi homman henki selvitä ajoissa ja fiksu mies ei halunnut mukaan moiseen pyöritykseen. Onko naiset, jotka haluavat julkisuuteen tällä tavalla edes oikeasti fiksuja?
kirjeitä tuli muille enemmän?
http://www.mtv3.fi/ohjelmat/maajussillemorsian2008/uutiset.shtml?720535
Tällä kertaa ei valittukaan kirjeiden määrän mukaan? Tai sitten tuo hemmo ei vaan halunnut mukaan?
Yääryys on yksinkertaisesti tapahtunut, jos joku katsoja haluaa nähdä vääryyden tapahtuneen, ei sille silloin mitään voi. Maailma on niiin epäoikeudenmukainen, tapahtuu niiin väärin, oikeat maajussit eivät pääse ohjelmaan, vaikka toiset saavat enemmän kirjeitä. On se niin vääärin.
Ihan sama. Ihmettelin vain, että kun tämä oli niin onnessaan kun sai paljon kirjeitä, etteikö se sitten mukaan tullutkaan?
olla täysin varma, mistä on kysymys, millainen mustasukkaisuusdaama käydään kulisseissa, varsinkin varttuneimmalla ja menestyneimmällä maajussilla voi olla entisiä sussuja tai boyfrendejä, jotka aktivoituvat vasta siinä vaiheessa, kun peli alkaa muuttua aivan todelliseksi
Tuolla muuallakin puhutaan, että tuotanto valitsee maajussit.
Aina jotain paljastuu menneisyydestä. Se voi olla joko syy nostaa joku ohjelmaan tai laittaa sivuun. Ei siinä kirjeiden määrä ratkaise...