Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko Westi84 punaniska?

Punaniska-Westi on taas loannut Teppoa palstalla oikein kunnolla et sillei hei! Teppo painuu nyt saunaan, ja sen jälkeen Stadin yöhön hei!
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on yössä 24 tuntia päivässä, 365 päivää vuodessa et sillei moi.

Äänestä

Teppo pitää punakarvaisista miehistä. Noh, jos mulkunkarvasätkiä vetelee kai se on sama palaako siellä punertava tai ruskehtava karva.

Äänestä

Miksi et pyytänyt kaiffari Taavettia saunaan? JOhtuuko Taavetin liian isosta käärmeestä? Teppo ei kestä vertailua Taavetin vieressä et sillei hei! Joudut taas tulemaan Stadin yöstä yksin kotiin imemään nysä kulliasi et sillei hei! Hyvä että oot venytellyt yötä varten et sillei hei!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stadin kundi kirjoitti:

Punaniska-Westi on taas loannut Teppoa palstalla oikein kunnolla et sillei hei! Teppo painuu nyt saunaan, ja sen jälkeen Stadin yöhön hei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu