Siinä ekassakin jaksossa sitä naikkosta puri ne isot käärmeet ja jäi hampaita ihoon kiinni.
Paljon pelottavampi mitä se amerikkalainen versio. Siinä ei koskaan tapahtunut mitään vahinkoja, vaikka kyllä sekin oli hyvä mutta suomen pelkokerroin on parempi.
Suomen Pelkokerroin on liian hurja.
4
619
Vastaukset
- kysyja
Miten niin parempi? Juuri pääsit kehumasta että se on liian hurja. Mikä siinä sitten on parempaa?
- Tony H. Vihreistä
Ehdotus: voisiko Vihreiden kansanedustaja Tony Hagerlund osallistua Suomen Pelkokertoimeen? Sopisi parhaiten Inho-jaksoon erilaisten hajujen ja makujen vuoksi. Jätkä on muutenkin henkisellä tasolla ihan äärimmäinen ja erittäin hyvä imeskelijä. Finaali tehtävässä kilpailijat joutuisivat imemään sekä juontajan että Tonyn kikkeleitä eli kyrpiä. Ja kaikki nieltävä suuseksissä!!
- Vitun.sairasta.touhua
Loistava idea ! ei saatana miten perkeleen törkeää touhua
- ihan.sairasta.touhua
Ei helvetti mikä idea perkele saatanan jumalauta
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4129046Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1883610- 202053
- 821270
- 271105
- 751090
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta661082Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791065- 551033
- 66972