Kaikki Neohumanistit/uusnatsit/Isänmaalliset jotka tunnen jotka pitävät itseänsä hyvärotuisena valkoisena ihmisenä ovat lähes poikkeuksetta lyhyitä läskejä matalalla ohimolla ja erittäin huonolla kunnolla? tai sitten jotain liian laihoja hernekeppejä pukinparralla! Siis todella!!! Eikä ketään heistä ole edes suorittanut Puolustusvoimia kunnialla! sillointällöin joku on hädintuskin vääntänyt tykäri-linjan läpi mutta ketään hyväryhtisiä upseereja ei löydy mutta selityksiä kylläkin! (lättäjalat,selkä,verenkierto) miksi näillä vaivoilla vääntää sitten olevansa joku hyvärotuinen? ja liiallinen alkoholinkäyttö kaikilla!
Miksi?
...
8150
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
..et näe metsää puilta! Otantasi on liian pieni jotta todellinen kokonaiskuva syntyisi.
Vain kansallismielisten muodostama KOVA KANSALLINEN ROTUYDIN voi selviytyä voittajana tulevasta SUURESTA ROTUSODASTA. Olemme valmistautuneet henkisesti ja fyysisesti jo vuosia suureen koitokseen, jota olosuhteiden pakosta Suomikaan ei voi mitenkään välttää. Isänmaa kutsuu, me astumme riveihin. Olemme aallonmurtaja jota vastaan vierasrotuisten kieroilu kukistuu. Missä kansallismielinen rintama puolustautuu, siitä ei tulla läpi!
Jos kuulut Kai Mikael Aalto sotilaisiin niin kerroppa miksi seuraat jotain Helluntalaista läskinaamaa?
JOKA MIES YLÖS!
..luokittelemiisi "lyhyt, läski, matalaohimoinen, huonokuntoinen"-km-tyyppeihin?
http://www.charmi.fi/arkisto/kuvat/otsikot/viivi_avellan.jpg
No niin, nyt meinaa taas käydä pistemiehen jutut vähän levottomiksi. Otapas ne lääkkeet ja käy pitkäksesi hetkeksi.
imbesilli/Ääliö joka juo liikaa Alkoholia!
Ihan kiva tyttö se Viivi on. Nättikin vielä.
Joskus hän vain sanoo hassuja juttuja jotka "tietyt tahot" ottavat hieman liian vakavissaan.
Ei se Viivi ole teidän rupunatsien kanssa ryhtymässä seurustelemaan vaikka ei mokkapeleistä pidäkään! Noin nätit naiset ne haluavat tosimiehen, eivät mitään pelokasta pikkupoikaa joka vihaa erivärisiä ihmisiä. En minäkään olisi ryhtymässä afrikkalaisen naisen kanssa seurustelemaan, mutta mikään rasisti en ole enkä rasismia suvaitse missään muodossa.