http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1591773
Ymmärrän kyllä, että Anna on söpö tyttö, mutta minun mielestä niin kokematon artisti, että tuommoinen uutinen saa sydämeni pysähtymään.
Sehän on jo aivan selvää, että Annahan sinne pääsee suomea edustamaan, kun näyttää ehdokkaista olevan eniten faneja. Todella surkeaa!
Anna itse sanoi, että ei osallistu euroviisuihin, mutta tytön mieli on tainnut muuttua.. Ei muutakun jätetään vain koulut kesken, ja lauletaan ällöttäviä R'n'b feikki biisejä..
Anna Abreu osallistuu euroviisuihin
9
509
Vastaukset
- joo näin
tolla populalla varmistellaan ettei voitto varmaan tule Suomeen, mikä onkin Ylen toivomus. Näin yhtiö on halunnut varmistaa sen varman päälle.No kun tämä jokapaikan höylä,Anna, on käynyt pomppimassa vailla laulutaitoa euroviisuissa saadaan viimein rauha. Häviön jälkeen ehdokaat on vaiettu eikä senjälkeen ole paljoa kuultu. Se siitä suitsutuksesta.
- Idolsista tulleita
artisteja mihinkään Euroviisuihin. Jaahas. Nyt taas oikein kunnolla pedataan Annalle voittoa, jos siellä Sillänpään tasoisia laulajia mukana.
Jos siellä on edes yksin kansainvälinen tasoinen artisti, niin ottaa ylivoimaisen voiton verrattuna Abreuhun!- oikea veto
Ei muuten ota voitto muut kun Anna on mukana.
Se on niin KARISMAAATTINEN ja hellyyttävä lutunen että kyllä pisteitä irtoaa jopa etelän maista , kun muuten ei epsanjat ja portugalit ja italiat suomea äänestä niin nyt tulee pisteitä paljon enemmän, eikä sitten mitään hevipelleilyä niinkun tuo pakara nainen. niin ja kuinkas vanha se marion oli euroviisuissa? ja oli 4. !!! - sitä tuli
oikea veto kirjoitti:
Ei muuten ota voitto muut kun Anna on mukana.
Se on niin KARISMAAATTINEN ja hellyyttävä lutunen että kyllä pisteitä irtoaa jopa etelän maista , kun muuten ei epsanjat ja portugalit ja italiat suomea äänestä niin nyt tulee pisteitä paljon enemmän, eikä sitten mitään hevipelleilyä niinkun tuo pakara nainen. niin ja kuinkas vanha se marion oli euroviisuissa? ja oli 4. !!!taas todistetuksi fanittajien taso. Italia ei ole osallistunut tähän sirkukseen pitkäänaikaan, eikä näin ollen tule antamaan yhtään pistettä.
Anna oli juuri oikea ehdokasvalinta näihin friikikisoihin. Viimeaikoina musiiki ja lauluntaito kun on ollut toissijainen avu, mitä merkillisin tyyppi sitä menestynein. Anna-menninkäisen sinne taapertaessa Suomi lunastaa paikkansa näiden omitusten otusten skapassa.
- Nyt äänestetään
Anna voittoon! Anna näyttää kuinka loistava artisti oikeasti on!
Go Anna! - jos ei pääse edustamaan.
Tai no edustamaan pääsee, mutta sitten todellisuus tulee vastaan. Se pelkkä söpöys ei tule riittämään tällä kertaa eikä suomalaiset pysty auttamaan.
Espanjansta, Portugalista ja totta Ruotsista ja muista pohjoismaista voi tulla hyvät pisteet, mutta siihen se jääkin.- siitä
pullasta leivottiin jo euroviisuvoittajaa. Nää on ihan pimeitä nämä fanittajat. Pää pilvissä kuten idolillaankin.
- mukaan
ei osallistu.
Onneksi.http://plaza.fi/kaista/suosikki/suosikin-sahkeet/anna-abreu-ei-osallistu-euroviisuihin - Ihmettelijä 12
Annahan on hyvä laulaja annetaan Suomen kansan päätttää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283366- 963151
- 763004
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim702928"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m522862Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862642- 352460
- 572311
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se422165- 321943