asia että tuleva idoli on varmaankin nöyrästi töitä tekevä. Edellisestä ei voi sanoa samaa. On se sääli kun heitetään lahjansa hukkaan.
On todella
hyvä,,,,,,
4240
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
työnsä erittäin hyvin. Ari on hoitanut noin 150 keikkaa (raskas joulu -keikat mukaan lukien), kaksi levyä sekä muut bändin solistin ja jäsenen työt luotettavasti ja ammattitaitoisesti ilman peruuntumisia ja viivästymisiä. Abreu on se, joka peruuttelee keikkojaan.
mut kun pitäs hoitaa noi suhteet noihin toimittajiin. sen kun ei oikein luonnistu eräältä....
on ja siihen keskittyminen. Hyvin motivoitunut musiikkiin se näkyy olevan. Jos kaikki ei tykkää niin tuskin se sitä on vaillakaan.
kun formaatin ote irtoaa. Ja sehän irtoaa viimeistään silloin kun uudet tulevat käsittelyyn. Jos ei ole omaa tahtoa ja omia näkemyksiä musiikkiinsa vaan ne ovat olleet formaatin tahdon ja määräyksien mukaisia niin huonosti käy.
Varhainen irrottautuminen ja etäisyyden pitäminen kannattaa vaikka se aluksi tulkitaankin väärin.