Ehdotan että tehdään kauhajoen ja Jokelan ampuja loosereitten haudoista yleisiä käymälöitä.
Siitä kivestä saa hyvän otteen kun torttua vääntää. Jos matkalla baariin, niin mikäs oivempaa
kun käydä lirauttamassa pisut ja moikkaamassa että
-"terve, siellähän makaat, meikä lähtee olusille ja kylläpäs se maistuukin!". Kyllä ovat onnettomia häviäjiä...
Siitä kivestä saa hyvän otteen kun torttua vääntää. Jos matkalla baariin, niin mikäs oivempaa
kun käydä lirauttamassa pisut ja moikkaamassa että
-"terve, siellähän makaat, meikä lähtee olusille ja kylläpäs se maistuukin!". Kyllä ovat onnettomia häviäjiä...
Vastaukset 2
Vanhimmat
minusta Kauhajoen ampuja oli suunnattoman pelkurimainen paskakasa!
Ajatelkaa nyt, mitä uljautta tai sankaruutta muka on siinä, että iso ja aikuinen mies menee ja ampuu naispuolisia luokkatovereitaan?
Siinä ei ole mitään uljautta tai ylevyyttä - sellainen teko on vain ja ainoastaan surkean, pelkurimaisen paskakasaakin halpa-arvoisemman miehen teko!
Tuollaista massamurhaa ei voi perustella eikä puolustella millään tavalla! Kyseessä on täydellisen surkean, itserakkaan, narsistisen luuserin raukkamainen teko!
Pitäkää mielessä naiset, että useimmat miehet ovat varmasti samaa mieltä kanssani tästä asiasta! useimmat miehetkin tuntevat syvää surua ja vihaa Kauhajoen tragedian takia!
Itse tunnen niin syvää sukupuolista" häpeää Kauhajoen massamurhan takia - vain sen vuoksi, että satun olemaan mies - että oikein todella toivon, että joku nainen kostaisi naisten puolesta ja tappaisi vähintään 10 miestä - vaikkapa Helsingin kaduilla tai jossakin koulussa, jossa on paljon miespuolisia oppilaita!
"oikein todella toivon, että joku nainen kostaisi naisten puolesta ja tappaisi vähintään 10 miestä"
Ehkä sinut pitäisi korjata ajoissa talteen kun tunnut omaavan vähän turhan väkivaltaisia ajatuksia.