Holmlund Kanervan kaa

Porvarihallitus kusessa.....taas.uskokaa jo ei porvareista ole maata johtamaan.
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

katso liite/ kuukautisvuoto vaativissa kenttäolosuhteissa.

Äänestä

Näitä on liikaa, jotka on vapaankasvatuksen saaneita ja ovat heinäluoma-ateistija, jotka elävä saatanallisten rokkibandien samoman mukaan.

Suomi on kohta "yksittäistapaus".

Kuka tajuaa, miltä tuntuu menettää parhaassa iässä oleva kaunis nuori, jolla on elämä edessä?

Siksi sanon Haloselle eroa, sinun aikanasi on massa-murhia täynnä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyllylle---------- - kirjoitti:

Porvarihallitus kusessa.....taas.uskokaa jo ei porvareista ole maata johtamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu