Hyvä vitsi!

http://www.iltalehti.fi/vantaa/200809268332170_va.shtml

Nuorille suunnattu talo, jossa ei ryypätä eikä sotketa! Miksei samantien rakenneta tilalle KIRKKOA? xDxD
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No toihan on ihan hyvä juttu, tuollaisia tiloja on ihan helvetin vähän vantaalla vaikka kysyntää on helvetisti, esim bändi tiloja on todella vähän.

Äänestä
  • pyörii tyhjät kalja tolkit/pullot sekä rööki stumpit. Meinaako Vantaa luoda jotai uutta suomeen ?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


LOL! kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/vantaa/200809268332170_va.shtml

Nuorille suunnattu talo, jossa ei ryypätä eikä sotketa! Miksei samantien rakenneta tilalle KIRKKOA? xDxD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu