Joka kunnassa tarvitaan OMA

http://timosoini.fi/ploki/

Johtaja linjaa viisaasti:

"Jokaisessa Suomen kunnassa tarvitaan paikallinen Soini.
Tee valintasi, luota kunnalliseen Perussuomalaiseen. "
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ainakin lukutaitoa tarvitaan lisää, sillä tämä palsta on tarkoitettu keskusteluun Itsenäisyyspuolueesta.

Äänestä
  • kuin ikoni soini, ja sen varjolla he ajattelevat saavansa kaikkialla valtuutettuja. Ei kait kukaan ole niin tyhmä(toivottavasti) että vain soinin takia äänestäisi persuja, ilman että katsoo ja ajattelee mitä he tarjoavat.

    Äänestä

-Mitä uutta siinä oli?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SOINI! kirjoitti:

http://timosoini.fi/ploki/

Johtaja linjaa viisaasti:

"Jokaisessa Suomen kunnassa tarvitaan paikallinen Soini.
Tee valintasi, luota kunnalliseen Perussuomalaiseen. "

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu