poikani puolesta että pelastuis ja pääsis irti huumeista käyttää koviakin aineita on luopio
esirukous poikani puolesta
pera
6257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Se mikä on ihmisen ymmärrykselle mahdotonta, siitä vasta alkaa Jumalan mahdollisuudet. Rukoillaan poikasi puolesta ja kiitetään jo nyt niistä ihmeellisistä teoista joita Herra tekee ja niistä ihmeellisistä käänteistä joiden kautta hän poikaasi kuljettaa takaisin kotitielle.
moiseen temppuun,kai täällä olis kaikki terveitä jos vaan rukoiltas toisen puolesta ja sillä siisti....kyllä on jokin pahasti vialla myös sinulla jos luulet auttavasi häntä näin,ehkä siksi onkin tuollainen kun on nähnyt tollasta hölynpölyä t.isä Pectus
sielta lapset oppivat kaiken pahan.
Lapselle pitaa antaa ensimmaiseks oppikirjaksi raamattu. Ja antaa vaikka polkupyora palkinnoksi sen sanasta snanaan lapi lukemisesta.
polkuja tallaat jos raamutun mukaan elämääsi elät?
ajatteles oikeen,aikuisen suusta tollainen lause?
kyl hävettää
Oletko koittanut koskaan valottaa poikaasi? Jos vaikka olisi alivalottunut. Joku loitsu voisi myös auttaa. Osaatko mitään loitsuja?
Kuulkoon Taivaallinen Isämme Jeesus Kristuksessa sinun rukouksesi. Tulkoon anontasi Isän istuimen eteen ja tapahtukoon Hänen tahtonsa. Hänellä on voima ja valta, Hänellä on armo ja tahto.
Jeesus Kristus sinua ja perhettäsi auttakoon ja siunatkoon!
www.valmakotisivut.auttaa.fi