Tukka auki

Ja edessä loistava menneisyys ihmissuhdepaskan ohjaajana?
32705
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi että tuo Tukka auki on ihana ohjelma! Oikein odotan maanantaita että pääsen sitä ahmimaan. En kyllä valitettavasti ymmärtänyt mitä sinä tässä viestissäsi yrität sanoa? :(

Äänestä
  • Sallkaritkin laatusarja tohon verrattuna.

    Äänestä

  • tukka putkella kirjoitti:

    Sallkaritkin laatusarja tohon verrattuna.

    Minä tykkäsin. Ja niin ilmeisesti 600 000 muutakin suomalaista, ainakin katsojalukujen parusteella. Siihen ei kai tänä päivänä moni sarja yllä. Veikkaan ohjaajalle ihan mukavaa tulevaisuutta- ainakin tämän sarjan perusteella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leksa party kirjoitti:

Ja edessä loistava menneisyys ihmissuhdepaskan ohjaajana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu