Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

SM-liiga ja Mestis vihjeitä...

7742
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei paljon paskemmin vois vihjata,kun katsoo eilisetkin vihjeet! Älä tuu tänne mainostaan paskavihjeitä! Se riittää,että täällä on teppo jälkivihjeineen säätämässä ja huutamassa et sillei hei!

Äänestä
  • asialliset perustelut vihjaajalla TUUUUkez. Juuri sellaisia tänne kaivataan. Täällä on ihan tarpeeksi jo tätä läyhäämistä entuudestaan. Kun ne vaan loppuisi ja olisi vaan näitä kunnon vihjeitä, niin olisi palstaakin paljon mukavampi seurata.

    Äänestä

Itse olen sitä mieltä, että Lukko vie tuon pelin, koska käsittääkseni Bluesilta puuttuu pelaajia ja Lukko on vauhdissa.

Äänestä
  • onko huomioitu tasuria? 1X tai X2

    Äänestä

Bluesilta puuttuu Rajamäki :D

Äänestä

Jonkun teinipojan kiekkovihjeet..

Äänestä
  • Ikäni on 26 vuotta. Mistä päättelit teinipojan vihjeiksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TUUUUkez kirjoitti:

http://kiekkovihjeet.suntuubi.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu