Apua

Pitääkö kirkon diakonissoilta mennä hakemaan apua, kun ei sossulta tuu. t. uskovainen
7190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos ei tule, ei siinä diakonissat auta. Mene hakemaan apua lääkäriltä tai terapeutilta. Kyllä se siitä irtoo..hähäähäähääää..

Äänestä

asia joka auttaa uskovaista, kaikki muu on eksytystä ja vie saatanan poluille.

Äänestä

ei tuu, kannattaa hakeutua lääkärin puoleen.
En usko että diakonissoilta tule minkäänlaista
apua orgasmihäiriöissä, päinvastoin, saattaa
mennä loputkin halut.

Äänestä

sossoko on tullu Jumalaksesi, kun siltä apua rukoilet?

Äänestä

viisi kertaa päivässä Mekkaa koden. pylly pystyssä.

Unohda jessesatu, sen takia saat pataasi.

Äänestä

että haluat jäsenmaksusi takaisin nyt just ja korot päälle.

Äänestä

...kun jeesus tulee???

Älä aina ajattele itseäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä mää teen kirjoitti:

Pitääkö kirkon diakonissoilta mennä hakemaan apua, kun ei sossulta tuu. t. uskovainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu