Olisiko kuolema? vai kuinka koville ottaisi

Jos tällä saitilla julkasitaisiin JOKAMIEHEN TAI NAISEN ANTIGRAVITAATIO LAITE?

Olisiko CIA heti niskassa?
Omko nyt jo?
3153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Bush mukaan lukien ei sitä sallisi!

Äänestä

koskenkorvaa?
Se antaa varsinkin tällä palstalla vieraileville "keksijöille" painottomuuden tunteen.

Saitin tasosta päätellen joku on keksinyt jo saittitähtäimellä varustetun "antiälykkyyslaitteen" joka on on asetettu asentoon "on".

Äänestä
  • on vaarallista. Siinä jää huomaamatta että merkittävä osa kommenteista ovat tieteen tai tutkivan journalismin vahvistamia.

    Ja miten tämän saitin "taso" voi Sinua ärsyttää? Vetäisit hassuista kommenteista huumoria pelihousuihisi, tänä kapitalismin uhon aikana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siionisteille... kirjoitti:

Jos tällä saitilla julkasitaisiin JOKAMIEHEN TAI NAISEN ANTIGRAVITAATIO LAITE?

Olisiko CIA heti niskassa?
Omko nyt jo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu