Makkoselle kenkää

Tänään
4160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sisään SavoRULEksen heittokäden toimesta vanhaa hevosenkenkää poskien väliin ja näkinkegän metriseen ja väljään hörökorvaani hölskymään

Äänestä
  • Nyt sä luulet olevasi taas joku muu. Onneksi sut tunnistetaan heti tyylistä. Olet ikuisesti yksin...yksin...yksin...heh..

    Äänestä

  • OUJEEE.. kirjoitti:

    Nyt sä luulet olevasi taas joku muu. Onneksi sut tunnistetaan heti tyylistä. Olet ikuisesti yksin...yksin...yksin...heh..

    Eiks täällä oo minkäänlaisia modeja? Vois karsia noita turhanpäiväsiä viestejä pois niin säilyis edes jonkinlainen mielenkiinto tätäkin keskustelua kohtaan.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Jukuripää kirjoitti:

Tänään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu