No ny oo hyvä palsta miulle. Minä aina sillintällöin töppäilen ja tosi pahsti. Olen oikea rääväsuu ja kiroilen kovasti.En tiedä mikä minulla oikein on.Mutta olen elämäni aikana töppäillyt satoja kertoja!!Sille ei vain mitään mahda. Mutta vielä puuttuu se kaikista suurin töppäys joka on minulta tekemättä.en edes osaa kuvitella minkälainen se tulisi olemaan!!!Minua pelottaa omat töppäilyt sen myönnän.Ihan kauheaa on ollut tämä nejävuotta mitä on netissä tullut tehtyä ja töppäiltyä!!!No mutta minkä sille nyt enää voi?Onneksi on hyviä ihmisiä tukena minulla.Onneksi minun tutut osa ei osaa kirjoittaa eikä lukea.Odottelen vain kauhuissani että koska teen se viimmeisen kunnon töppäyksen ja miten siitä selviän??
Minä töppäilijä tyttö!!!
resnev
8
4533
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-629520Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1377529Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036682Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1875046- 1714819
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.983573- 1702481
- 662368
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1642313- 582142