Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naiset mitä mieltä miehen palleista?

Monen mielestä asialla ei merkitystä, mutta kai olette ainaskin joskus katselleet, ja jopa hyväilleet. Eli millaiset kivekset kiihoittaa pienet kiiteät, keskisuuret, suuret täyteliäiset, vai ns, vitjamunat eli riippuvat pallit. Millaisia katselette mieluimmin?
103592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Niin on kivampi lipsutella!!

Äänestä

Koolla ei ole merkitystä, kiinteitä kivempi hyväillä kuin roikkuvia, mutta eipä tuokaan mikään iso turn-off ole.

Mutta samaa mieltä kuin edellä vastannut: karvat pois! Olen kyllä miehille sen aina sanonutkin, että ne paikat, joita haluat suuseksin aikana huomioitavan, merkataan ajelemalla paljaaksi. Niinhän minäkin teen...

Äänestä

sanoin että ihana, tälläinen norsun nahka näissä, niin mies meni ja loukkaantui.

Olipa herkkähipiäinen, en sitä tiennyt.

Eli, ei niitä pidä niin tarkaan kattella. Sen opin.

Äänestä

Ei mitään merkitystä. Pääasia on, että muna seisoo ja toimii, ihan sama millaset pallit on. Kaikki miehet ei edes tykkää niiden käsittelystä suulla tai käsillä. Silloin ei oo väliä edes sillä, onko karvoja vai ei.

Äänestä
  • Se voi olla hieman ujolle vaikeaa jos nainen tutkii palleja liikaa. Minulle se on suuri onni löytää rohkea ja estoton nainen.

    Äänestä

Mua henk koht ällöttää pallit ylipäänsä. Kaikenlaiset. Yök. En kajoa.

Äänestä

on taas naisilla tieto hallussa, ´kiinteät/riippuvat´ No esim.kuumassahan ne riippuu kaikilla, kylmäsä ei jne. sama koskee kikkeliäkin, kylmässä/kuumassa koko voi vaihdella vaikka kuinka, ja lepo/erektio koko voi oll täysin eri...Notta silleen..

Äänestä

niin pieni osa kokonaispaketista että ei muuta väliä että ne vaan on olemassa.

Äänestä

ei muodolla paljon väliä.

Äänestä
  • bonuspisteet runsaasti roikkuville palleille, jotka ihanasti läpsyttävät pyllyn vakoa naidessa asennossa: mies päällä, tai ihanasti läpsyvät klitorikselle takaapäin naidessa. Namj! Ja omasta mielestäni roikkuvia palleja on ihana nuolla, imeä, ottaa suuhun ja saada ne kasvoille ja suihin ottaessa rinnoille (siis silloin kun makaan miehen alla ja mies on hajareisin rintakehäni/kasvojeni päällä/yllä antamassa suuhun).

    Nainen 45

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"Elmeri" kirjoitti:

Monen mielestä asialla ei merkitystä, mutta kai olette ainaskin joskus katselleet, ja jopa hyväilleet. Eli millaiset kivekset kiihoittaa pienet kiiteät, keskisuuret, suuret täyteliäiset, vai ns, vitjamunat eli riippuvat pallit. Millaisia katselette mieluimmin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu