Lexus IS 250c (cabriolet) Pariisin autonäyttelyssä

11670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

ja ruostuu varmasti yhtä pahasti kuin muutkin Lexukset.

Äänestä

kolmeen osaan taittuva kovakatto,joka laskeutuu/avautuu 20s. !.

Äänestä

http://www.nelonen.fi/PublicFiles/2009/0128/85347/cadillac_kimara_b.jpg
Cadillac CTS coupé menee kesälle-2010.
Leikkauksia,viivästyksiä,tehostamista!.Näin voi kuvailla autoteollisuuden tätä päivää ja siitä sai maistiaiset myös Cadillacin coupe CTS.Tuo varsin mehevän urheiluauto tulee markkinoille vasta vuoden päästä tai vasta 2011.Cadillacin viestintäjohtaja kertoi Automotive News´lle,että valmistajan koko tuoteportfolio on muutoksien alla.Toivoa kuitenkin on,että tehoversio CTS-V tulee niin sedanina kuin farmarinakin härnäämään M3:stä kuluvan vuoden aikana.
LÄHDE:Automotive News.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-2008 lopulla. kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kuvagalleria/frame.asp?id=30117
http://www.iltasanomat.fi/videot/autot/1598226

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu