Tsetseniaan Hitlerin Bulevardi Venäjän

Tällä viitataan Venäjän Hitleriin, ei siihen alkuperäiseen.
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä sä nyt hölötät? Kuka helvetin Hitler? Ota 9mm burana, se auttaa!

Äänestä
  • ---

    Äänestä

Tshetsheenit nyt onkin tuollaisia hitlerinpalvojia. IIMS:ssäkin sotivat sen alkuperäisen Hitlerin puolella, niin kuin mekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kätyreiden toimesta kirjoitti:

Tällä viitataan Venäjän Hitleriin, ei siihen alkuperäiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu