Onneksi ylivoimaisesti suurin osa suomalaisista on oikeamielisiä eikä tuollaisia vasureita kuten palstan oma rääkkäkettu.
Vasurit kettuja
Käyräkyttä
7305
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...kokoomusta viimeksi. En tiennytkään, että se on vasemmistopuolue. Ruotsissa täytin äänestyslapun.
http://www.skp.fi/
Itsehän tuolla olet vieraillut, kun likninkin olet käynyt hakemassa.
Tämä arorepo väittää jatkuvasti, ettei hän ole Venäjää nuoleskeleva kirjoittaja, vaikka käytännössä nuoleskeleekin päivittäin itänaapurimme toilailuille yksisilmäisesti.. Hehee!
...jatkuvasti olevasi upseeri ja herrasmies, vaikka et ole kumpaakaan. Sinulle oli tarjolla pyynnöstäsi tilaisuus todistaa upseeriutesi, mutta vetäydyit, kun sait sähköpostiosoitteeni. Olet saanut myös puhelinnumeroni.
Olet myös uskotellut Kremlin olevan ukonilman ja salamoiden takana, jotka pimensivät televisioita Suomessa, hehheh.
sinulta noin typerää tekstiä löytänyt. Onko siis vähäinenkin järkesi himmennyt. Luehan itsekkin vaikka huomenna, jos tuosta tolkkaannut... "vaikka käytännössä nuoleskeleekin päivittäin itänaapurimme toilailuille yksisilmäisesti.. Hehee!"
Idoleitasi ovat siis hallituksessa häärivät RKP;n jäsenet, ja RKP;tä peesaavien apupuolueiden ketsuppi pekat, kuten Suomen sekoomuksen, SyskoVITSI, I Kanerva ja tämä uusi klowni A, Stupp, sekä kepun M Pekkarinen ja salarakastelija cocic vellihousu/pääluistelija vanhanen ! NIINKÖS ????