Koko ajan pillittämässä niin kuin pienet lapset.Kummallisen näköisiäkin,missä vaiheessa suomalaisille on tullut vinot silmät.
Ihme itkijöitä nämä
nykyajan nuoret
5398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja miksi näitä itkijä-tytsyjä näytetään??? Miksei laulusuorituksia???
Onhan vanha kikka tuottaa katsojille tunteita näyttämällä itkeviä pikkutyttöjä kuten viimeksi sen blondin pikkutytön itkeskely. Tepsi ainakin minuun, Sääliksi kävi niin että sydämestä otti.
Se on sitä tosi-teevee-dramatiikkaa, yritetään väkisin tuoda laulukilpailuun esitysten näyttämisen kustannuksella.
suomalaisuuteen vaan täällä on iskettävä nyrkki pöytään. Itkua ne voi harrastaa siellä Amerikan idolssissa.
perkele tässä maassa ei itketä!!!
tunteita ei oo lupa näyttää MISSÄÄN olosuhteissa, kaikki pitää kätkeä sisään hautumaaan ja sitten jossain vaiheessa sen kaiken voikin purkaa vaikka tappamalla muutaman koulukaverin.
Jee, näin meillä!!!