taas nähtiin...

mutta ei sillalla,vaan rantaraitilla eilen n. klo 18.30.Silmiin sinisiin sinä katsot,mutta siihenkö kaikki jää...Tee sinä seuraavan kerran aloite,kun nähdään ja nähdäänhän me,kun meillä on samat lenkkipolut!!!
21501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mies vai nainen?
Mikä kaupunki?

Äänestä

oo vissiin lukenut edellistä viestiäni.Kaupunki on Jyväskylä, ihana nainen tulee vastaani ja antaa niin suloisen katseen,että jalat meinaa alta mennä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vaan kirjoitti:

mutta ei sillalla,vaan rantaraitilla eilen n. klo 18.30.Silmiin sinisiin sinä katsot,mutta siihenkö kaikki jää...Tee sinä seuraavan kerran aloite,kun nähdään ja nähdäänhän me,kun meillä on samat lenkkipolut!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu