Brooke ja Deacon, mitä tapahtui?

Muisti pätkii

Deacon oli naimisissa Bridgetin kanssa, miten Brooke tyttärensä mieheen sekaantui, aika outoa käytöstä? Eikö tullut raskaaksi, kukas lapsista on Deaconin, minne mies katosi, eikö käy lastaan katsomassa? Miten Forresterit pystyivät Brookelle antamaan anteeksi, kyllä tuollaisesta tempusta luulisi tulevan ikuinen porttikielto Forresterien kekkereihin!

6

1521

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kunniaan^

      Forresterit ovat anteeksiantavaisia ihmisiä, toisin kuin sinä.

    • ..^^..

      Muistaakseni Deaconilla oli alkoholiongelma ja lähti sitä hoitamaan jonnekin katkaisupaikkaan, sen jälkeen ei ole näkynyt. Ja Hope siis on Deaconin lapsi.

    • Cecilia 35

      Deaconin piti olla elämää suurempi rakkaus Brookelle. Hän kamppaili tunteittensa kanssa, kunnes antautui tyttärensä miehelle.

      Muistaakseni hän pakeni jonnekin hoitolaan (Ranskaan?) miettimään tilannettaan, kun hänelle paljastui että odotti lasta Deaconille.

      Jos jollain on lisää muistikuvia, niin kertokoon!

    • että avioliitto

      Bridgetin kanssa oli karilla ja käytännössä ohi, ja siks Brooke suostui sänkyyn. Brooke itte pakeni jonnekin, ei se Ranska ollut mutta pois LA:sta ja sitä en muista minne Deacon lopullisesti hävis. Muistaakseni otti pikku-Ericin mukaansa.

      • Tekoälykkö

        Pikku-Eric muutti isovanhempiensa luo Nevadaan. Deacon taas lähti katkaisuhoitoon, en muista minne.
        Pikku-Eric taisi jäädä kasvussa muita lapsia jälkeen. Ridgen kaksoset ovat nuorempia, kuin pikku-Eric. Ihan hyvä, että Erc kolmosesta hankkiuduttiin siis eroon. Kohta Rick olisi kai ollut teinin isäpuoli sun muuta.


      • tais ollakin
        Tekoälykkö kirjoitti:

        Pikku-Eric muutti isovanhempiensa luo Nevadaan. Deacon taas lähti katkaisuhoitoon, en muista minne.
        Pikku-Eric taisi jäädä kasvussa muita lapsia jälkeen. Ridgen kaksoset ovat nuorempia, kuin pikku-Eric. Ihan hyvä, että Erc kolmosesta hankkiuduttiin siis eroon. Kohta Rick olisi kai ollut teinin isäpuoli sun muuta.

        Muistin vaan, kun Deaconilla ja Macylla oli jossain vaiheessa pikku-Ericin huoltajuus. Macy sitten kuoli, ja Deaconista en muista mitään. Pikku-Eric tuskin enää palaa, koska se ei oo biologista sukua Forrestereille. Tai onhan se muuten Hopen veli. Ehkä se palaakin, ja alottaa suhteen Hopen kanssa ja sitten on katastrofi, kun rakastavaiset paljastuu sisaruksiks. Sitä odotan, kun/jos paljastuu, että Ridge onkin Bridgetin isä, koska se tarkottais, että Bridget olis ollu sängyssä setänsä (Nick) kanssa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      189
      11345
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      93
      10772
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      235
      6200
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      183
      5006
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      131
      3486
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      172
      3475
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      40
      2313
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      300
      1872
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      7
      1713
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1624
    Aihe