KEPU:n rikollinen mieli paljastumassa?

Kovaa velankiskontaa väkivallalla uhkaamalla? Tässäkö on kepun uusin politiikka? Kepuhan on rikollisjoukkio!!! Kepujohtaja mukana?

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1599196
3156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

demari koklippi joukkoineen.

Äänestä

iltasanoma kaapu niskastasi, lue oikeita lehtiä, elät aivan rikollis maailmassa ninhän demut tekevät.

Äänestä

Ja kun Nurmijärven pomot uhosi Hesarin vikkoliitteessä niin, että rikollisuus ja huumeet tulee raiteita pitkin junilla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veronmaksaja2 kirjoitti:

Kovaa velankiskontaa väkivallalla uhkaamalla? Tässäkö on kepun uusin politiikka? Kepuhan on rikollisjoukkio!!! Kepujohtaja mukana?

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1599196

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu