tumma kommee mies k. kylältä

en uskalla laittoo paikkakuntoo ,mut oot pieneltä paikkakunnalta ja eronmies. ollaan nähty muutaman kerran paikallisessa,mut siihen se on jäänä. sulla tuskin tunteita mulle,mut sulle ois tiälä. lammas ois yks merkki asia.
2569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no löydät mut treffipalstalta jos olet se vähän vanhempi mua nainen eteläsuomesta kymelaaksosta...:)

Äänestä
  • sori,mut ei. on tiälä pohjosemessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seikku kirjoitti:

en uskalla laittoo paikkakuntoo ,mut oot pieneltä paikkakunnalta ja eronmies. ollaan nähty muutaman kerran paikallisessa,mut siihen se on jäänä. sulla tuskin tunteita mulle,mut sulle ois tiälä. lammas ois yks merkki asia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu