nordean pihalla

jonoissa yritätään etuilla että saisi säästöjään nostettua.poliisi rauhoittelee kyynelkaasulla tilannetta.karhuryhmä saapui äsken paikalle.
4465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...

Äänestä

näkeväsi pahaa unta.

Äänestä
  • tarkistamaan tilanteen kaupunkille,erityisesti pankkien edustat näkyykö jonoja.

    Äänestä

  • Lähden kirjoitti:

    tarkistamaan tilanteen kaupunkille,erityisesti pankkien edustat näkyykö jonoja.

    jonoja joka pankin edustalla,
    parhaimmillaan satojen metrien jonot!
    nyt äkkiä hakemaan pankkikortti kotoonta ja iso salkku rahoille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TAPPELU !!!! kirjoitti:

jonoissa yritätään etuilla että saisi säästöjään nostettua.poliisi rauhoittelee kyynelkaasulla tilannetta.karhuryhmä saapui äsken paikalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu