Päätä särkee

jo toista kuukautta. Onko kellään ollut samoja oireita? Mun päänsärky alkoi elokuussa. Piinaavaa...
Ympäri maailmaa ihmiset valittavat jatkuvasta päänsärystä, aiheuttavatko alienit sen?
4227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oletko käynyt lääkärillä? Päänsärky on jotain hirveää....olen kärsinyt ikäni migreenistä..se on karmeaa ei edes kahvi auta.
Minulla oli Status post haemorrhagia intracerebralis l. sin. ja silloin oli hengenlähtö lähellä. Kannattaa tutkia tarkkaan, mistä kipu johtuu. Voimia sinulle ja foliopipot edelleen käyttöön...;-D

Äänestä

Mulla oli päänsärkyä. Onneksi keksin, että se johtui niskasta. Olin uinut aika paljon, ja ilmeisesti tekniikkani on sen verran puutteellista, että niska kipeytyi, ja kipu säteili päähän.

Venyttelin ja hieroin omia niskojani, aika hyvin se onnistuu omatoimisestikin, ja se auttoi.

Äänestä

foliopipon päähäsi?

Äänestä
  • kai...muisti on mennyt...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bubastis.tm kirjoitti:

jo toista kuukautta. Onko kellään ollut samoja oireita? Mun päänsärky alkoi elokuussa. Piinaavaa...
Ympäri maailmaa ihmiset valittavat jatkuvasta päänsärystä, aiheuttavatko alienit sen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu