Ei ole persujen politiikka hyvää

mielestä. soiNistit pettäneet näköjään myös Liperissä.
http://www.pekkasivonen.fi/?cat=123
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitähän yksi Pietu muuttaa, etenkin kun ei huolinut listalleen muita ehdokkaita.Jos vaaliliitosta valitaan valtuutettu niin sieltä tulee vain yksi valtuutettu vaikka saisi kaikki liperiläisten äänet.

Tyhmää olla kaikkien kanssa riidoissa, haukkua kaikki valtuutetut ja kaikkein törkeintä oli viimetalvena vaatia kunnanjohtajan eroa lesbouden takia.

Liperin asiat ei tämän yksinäisen riitapukarin ansiosta muutu mihinkään

Äänestä
  • Pietu on poistattanut kaikki pietu-nimerkillä kirjoitetut kirjoituksensa Suomi24 palstoilta.Myrkynkylväjä on ruvennut häpeämään tai se on vaalitaktiikkaa.Tosin hänellä on monta muuta nimimerkkiä.
    Tosin vaalien jälkeen alkaa hävinneen ja katkeran luuserin loanheitto uudestaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pietunkaan kirjoitti:

mielestä. soiNistit pettäneet näköjään myös Liperissä.
http://www.pekkasivonen.fi/?cat=123

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu