Miesten kierous

Miesten kiero mielenlaatu tulee hyvin esille tällä palstalla.

Jos mies söisi rautaa, niin se kierouttaan paskantaisi ruuveja.
3316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

millä tavalla tuo kierous tulee sille? ainakin itse pyrin, ja oletusarvoisesti kuvittelen, muiden tuovan julki omia rehellisiä mielipiteitään. eli luen ja kirjoitan näitä viestejä suurimmaksi osaksi ikään kuin rehellisyyden tuntoisesti, -selvät provot ovatkin sitten eri asia.

Äänestä

Kakka hommat aina esillä.Vaihdoitko vaipat.Muistikko pestä pyllyn hyvin ettei tulehdu.Kukkaset ja perhoset paljon kivempi puheen aihe.

Äänestä

Ellet ole osa ratkaisua, olet osa ongelmaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ns. kirjoitti:

Miesten kiero mielenlaatu tulee hyvin esille tällä palstalla.

Jos mies söisi rautaa, niin se kierouttaan paskantaisi ruuveja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu