Patric Sarin hehkutti koelauluissa...

Onko jollekin jäänyt mieleen kenestä laulajasta siis jo pudonneista Patric oli erityisen inossaan koelauluissa? Sieltä luulisin, että vastauksia voisi jatkoon menijän suhteen löytyä enemmän kuin arvaakaan.
5514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

se on anna-kaisa riitijoki!

Äänestä
  • Ymmärtään sitä mikse se esim ollut jo siellä semifinaaleissa ja esim sitä miten parempia laulajia tiputettiin jatkosta ja huonommat pääsi sinne.

    Äänestä

  • Heyasd kirjoitti:

    Ymmärtään sitä mikse se esim ollut jo siellä semifinaaleissa ja esim sitä miten parempia laulajia tiputettiin jatkosta ja huonommat pääsi sinne.

    bisnestä. Tällä ei ole mitään tekemistä oikeudenmukaisuuden kanssa.

    Äänestä

  • Tämä on kirjoitti:

    bisnestä. Tällä ei ole mitään tekemistä oikeudenmukaisuuden kanssa.

    suoraan sanottuna miksi tehä p****a (huonoa) bisnestä. Hyvällä sitä tienataan. Mut amatööri se on amatööri etenkin bisnesmaailmassa.

    Äänestä

  • Saattaa olla.

    Anna-Kaisa olisi kuulunut suoraan semifinaaleihin, ja vaikkapa joku tusinaturha blondi sieltä pois, tai joku jäbistä pois (tuskinpa tasa-arvovaltuutettu olisi juurikaan välittänyt vaikkei sukupuolikiintiöt olisikaan toteutuneet tässä ohjelmassa ihan suhteessa 50 : 50).

    Mutta nyt toivoisin, että sinne valittaisiin joku toinen, kuin Anna-Kaisa tuomaan vieläkin enemmän väriä, sekä eroavuutta jo valittuihin nähden.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heyasd kirjoitti:

Onko jollekin jäänyt mieleen kenestä laulajasta siis jo pudonneista Patric oli erityisen inossaan koelauluissa? Sieltä luulisin, että vastauksia voisi jatkoon menijän suhteen löytyä enemmän kuin arvaakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu