Heh, voitin siis jotain väliltä 2,20-231,40. Kerrankin kun oli kaikki oikeen, niin oli niin pal muitakin, joilla oikein. :-/
Vakion järjestelmässä 13 oikein
5
4329
Vastaukset
- paavo paviaani I
Onneks olkoon vaan. Itte sain vaan 10 oikein dääm!
- Enemmän
Koska sinulla oli järjestelmä sait myös 12 ja 11 voittoluokan rahoja moneen kertaan.Luultavasti lunastit 250-300 euron väliltä.
Et voikkaan saada isompia voittoja jos ei ole ideaa eli pelaa suosikeista ohi. Luuulen kun on vaikea kierros 13 oikein veikanneita 1 niin sinun lapulla on 8 oikein. Vakiossa pitää pelata muita vastaan, siksihän prosentit ovat olemassa. Maajoukkuevakiossa yllätykset ovat kuitenkin harvassa. Mutta onniittelut voitosta kuitenkin. - "hölskyy jo"
Sijoitin viime kierroksella 53 e vakioon,tiistaina palautettiin 0,20e ja nyt loppuviikosta se oli noussut 0,80e,minusta se on kohtuutonta, alavoitot viedään omaan taskuun.Laillistako?
- ...hölskyy
Mulle on ainakin voitot tullu oikein. Muutaman kerran vuodessa on saattanu joku summa olla väärin, mutta kohtuunopeasti ne on korjaantuneet.
Eihän tolla kierroksella tullu palautusta ku ainoot voitot oli 3 hikistä 10 oikein tulosta ja pelattu sentään jokunen tonni. Olisit pelannu sillä viime viikon kierroksella 12 kohteen vakiota ku ne sai sen kiinni ne ei tarttis valittaa et neste hölskyy päässä.
Sun älykkysosamäärä lienee jotain kengännumeron luokkaa jos tosissas meinaat et ne olis kääntäny jotain 60 euron luokkaa olevan summan ku ite vielä kerrot just saanees oikean osuuden voitosta.
Tohon hölskymiseen suosittelen toiletissa käyntiä, ettei kaikki sahajauhot kastu ku neste ei pääse ulos normaalia kautta. Muistathan avata vetskarin ettei housut kastu. - kirjoitustaitoinen
...hölskyy kirjoitti:
Mulle on ainakin voitot tullu oikein. Muutaman kerran vuodessa on saattanu joku summa olla väärin, mutta kohtuunopeasti ne on korjaantuneet.
Eihän tolla kierroksella tullu palautusta ku ainoot voitot oli 3 hikistä 10 oikein tulosta ja pelattu sentään jokunen tonni. Olisit pelannu sillä viime viikon kierroksella 12 kohteen vakiota ku ne sai sen kiinni ne ei tarttis valittaa et neste hölskyy päässä.
Sun älykkysosamäärä lienee jotain kengännumeron luokkaa jos tosissas meinaat et ne olis kääntäny jotain 60 euron luokkaa olevan summan ku ite vielä kerrot just saanees oikean osuuden voitosta.
Tohon hölskymiseen suosittelen toiletissa käyntiä, ettei kaikki sahajauhot kastu ku neste ei pääse ulos normaalia kautta. Muistathan avata vetskarin ettei housut kastu.Jos ei raukkaparka lukihäiriöinen tiedä että yhdyssanat kirjoitetaan yhteen, niin ei kai siltä voi edellyttää laskutaitoakaan.
Kuvitelkaa millanen duuni voittoporukalla on jos tollaisille matalaotsaisille hemmoille pitää selittää et 1 1 = 2... Ja sit vielä itketään julkisesti täällä, kyllä multa ainaski menis hermot.
Aiheettomia ja perättömiä syyytöksiä pitää muutenkin välttää, toihan on julkinen petossyyte ja sinällään jo rikos. Ylittäis tutkintapyynnön tekemiskynnyksen, mutta on toki niin tökerö että en usko että Voittoporukka vaivautuis sellasta tekemään. Porukasta saattavat kyllä erottaa jos toimivat sääntöjensä mukaan. Paha arvailla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3092695Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."782465SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis552205Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj771903- 1251682
Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis591554- 1381460
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin731328Auta mua mies
Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.881150Olet kiva ihminen
En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli771124
