Venäjä varautuu sotaan

8378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ei muuta ajatellakaan kun sotaa.Menisi mukaan Afganistaniin niin pääsisi ylimääräisistä höyryistä.

Äänestä
  • Hyökkäisivät Kiinaan niin saisivat vihdoinkin toimintaa.

    Äänestä

  • kolossasi ROTTA! Venäjä oli heikko, eikä uhannut ketään, mutta USA jatkoi piiritystään. PAHA SAAKOON PLKKANSA!

    Äänestä

  • venäläisille kirjoitti:

    Hyökkäisivät Kiinaan niin saisivat vihdoinkin toimintaa.

    USA on hullu koira!

    Äänestä

muille palstan fasisteille. Tuleman pitää mitä ihminen haluaa! Jos USA haluaa sota, se saa sen, mutta se on USA:n loppu.

Äänestä
  • Venäjähän tässä haluaa sotaa.

    Äänestä

  • ^^^^^^^^^^ kirjoitti:

    Venäjähän tässä haluaa sotaa.

    sanoi, jos USA piirittää ja tuo ohjuksiaa rajoille. Olet idiootti! Olet TYHMÄ!!!

    Äänestä

  • ^^^^^^^^^^ kirjoitti:

    Venäjähän tässä haluaa sotaa.

    pelle! Vitun typerys! Tässä ja tässä ja kuka ja kuka...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naton kirjoitti:

laajenemista vastaan.

http://www.yle.fi/uutiset/ulkomaat/oikea/id104289.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu